Kopřivničtí motorkáři
partička kamarádů z Kopřivnice a okolí, fotky z různých výletů a cestování
úvod, aktuální akce | starší akce | my a naše stroje | navštívené místa

MotoGP Brno a výlet přes severozápadní Čechy
22.-26.8.2012

Náš každoroční výlet "do Brna", zakončený někdy návštěvou MotoGP a někdy zase ne, kdy si užijeme hlavně ten výlet před tím. Letos jsme vyjeli po skupinkách, zvlášť Moty, který jel kamsi do Čech seřídit pružiny, pak většina vyjela z Kopřivnice, dopoledne Dalibor, Pavel, Roman z Havířova a Ríša. Na ně se přijel podívat Milan. Odpoledne pak vyjel Roman s Járou, někde za Jičínem se spojili s Motym a nakonec dojel Petr.
Společný sraz pro první den byl totiž až v Pekelných dolech.

2.den jsme si prohlídli jeskyni vedle Pekelných dolů a dál jeli na sever a projeli České Švýcarsko, Děčín, kolem Děčínského Sněžníku a dál přes Krušné hory. Taky jsme se v Mostě podívali na kostel, který přestěhovali a popovídali si konstruktivně s městskou policií. Večer jsme našli parádní spaní u vody, u Nechranické přehrady.

3.den jsme navštívili zříceninu Hasištejn, z ekteré byl výhled na elektrárnu Prunéřov. Pak zase projížděli Krušné hory a vyjeli na kopce Fichtelberg a Klínovec, což byl takový menší off-road. Na Klínovci taky je nyní rozebraná kamenná rozhledna, renovuje se. Přejeli jsme Krušné hory zpátky, v Sokolově doplnili zásoby a jeli dál. Podívali se na komunistickou vesnici Rovná, projeli pěkné úseky ve Slavkovském lese a vylezli na rozhlednu Krásenský vrch. Spali jsme u pěkného lomu, ale bylo už chladněji, tak jsme do vody vlezli jen dva. Večer přišla očekávaná bouřka, ale díky velké plachtě 6x4 metry jsme ji přečkali pohromadě :-)

4.den byl hlavně o přesunu do Brna. Přesto jsme si to užili, nejdříve menší deštík u Plzně a pak už bez deště pěknou silnici od Plzně na Tábor, po cestě tedy Ždákovský most. Příjezd do Brna mezi mnoha motorkáři byl celkem v pohodě a stejky a klobásky večer u pivka parádní :-) V neděli ráno pršelo, na okruh se vydal jen Moty a Jára, ostatní jsme v různý čas odjížděli domů, jak se komu chtělo, nebo jak kdo spěchal.Pekelné doly

úvod, aktuální akce | starší akce | my a naše stroje | navštívené místa

počítadlo návštěv , stránka změněna: , webmaster


WebZdarma.cz