Kopřivničtí motorkáři
partička kamarádů z Kopřivnice a okolí, fotky z různých výletů a cestování
úvod, aktuální akce | starší akce | my a naše stroje | navštívené místa

ČMN cup - Pannoniaring
26.-27.6.2010
článek napsal Moty:

Druhý letošní závod, na který jsme původně ani nechtěli jet, ale nakonec jsme vyrazili a byl to nejúspěšnější víkend tohoto cupu. Vyráželi jsme tentokrát ve třech a to já+GSX750R, Míra Berger+GSX600R a Ondra jako mechoš. Cesta proběhla bez problémů a už jsme se těšili na další nový okruh. Přijeli jsme ještě za tmy, ale ráno nás vítalo sluníčko, které během dne připravilo docela slušnou výheň. V Maďarsku je ovšem docela větrno, takže se to dalo vydržet.
Jelikož sem nepřijela tak početná účast jako obvykle, byly nám díky tomu prodlouženy a přidány další kvalifikační jízdy. Díky tomu jsem už byl večer tak unaven, že si okruh vyzkoušel i Ondra. Okruh byl opravdu parádní, složitější technické pasáže se střídaly s rychlými úseky. Ve dvou místech byl při výjezdu lehký hrb, na kterém se parádně zvedalo přední kolo :-) . Do závodu jsem se kvalifikoval na desáté pozici J. Mira šel do koše Best of rest, ve kterém bylo celkem skončili pouze dva piloti což znamenalo jistý pohár pro Miru. Bohužel těsně před závodem si ještě zaběhl na WC a propásl otevřenou boxovku a tím přišel o účast v závodě a následný pohár :-(
Já a můj závod, který byl mimochodem první, protože v Mostě byl závod zrušen, byl neskutečný. Už start do zahřívacího kola byl neskutečný adrenalin, ale start do závodu to se ani nedá popsat. V první zatáčce jsem byl na třetí pozici, kterou jsem si nějakou dobu držel, ale postupně se přes mě dostali tři borci. Šestou příčku jsem už udržel až do konce a byl to opravdu opojný pocit projíždět cílovou čarou. Pořadatel rozdává poháry až do 12.příčky, takže vezeme křapáč :-) . Jak už jsem psal výše mohli být dva, ale bohužel celý víkend jsme byli upozorňováni na dvouminutový limit otevřené boxovky, kdy je nutné vyjet na okruh a to Mira propásl.
Tento víkend se opravdu nadmíru povedl a jestli se příští rok pojede zase tady, tak určitě pojedeme. Ještě při odjezdu jsme měli menší problém s baterkou u tranzitu díky tomu, že nešly vypnout světýlka v nákladovém prostoru, která pak svítila furt co byly otevřené dveře, ale za pomoci startovacích kabelů jsme nakonec vyrazili plni dojmů k domovu. Příště musíme ze světýlek vytáhnout žárovky :-) . Za tři týdny ahoj na slovači.


Motyho fotoalbum , 21 fotek z mobilu


2. fotoalbum - pár fotek tady, ze stránek ČMN, ty hezčí fotky nafotil David M. Bodlákúvod, aktuální akce | starší akce | my a naše stroje | navštívené místa

počítadlo návštěv , stránka změněna: , webmaster


WebZdarma.cz