úvod, aktuální akce | starší akce | my a naše stroje | navštívené místa

ČMN cup - Brno
5.9.2010
napsal Moty:

Poslední závod ČMN cupu proběhl v Brně a my jsme se ho samozřejmě účastnili. Motorka už byla po lehkém pádu na slovači opět 100%. Tentokrát jsem jel sám, Ondra nejel. Jela se mnou Viktorka a Bója-taťka od Romana. Zaparkovali jsme na ploše vedle dalších kluků z Vratimova, kteří tam byli už od pátku. V noci už byla docela velká kosa, ale my v jsme to v Tranzitu díky el.topení přežili v pohodě. Ráno bylo polojasno, ale zatím pořád docela kosa. Nakonec se teplota vyšplhala na 20 stupňů, takže to bylo ideální.
Ježdění bylo opět super, pomalu jsem stále vylepšoval svůj nejlepší čas. Účast byla vysoká a nakonec jsem se kvalifikoval do koše Best of rest. Můj cíl byl dostat se pod 2:30min což se mi povedlo v předposledním kole závodu 2:29:56 :-) . Cílem jsem projížděl tuším na 9.místě.
Během dne mě ještě přijel podpořit Jára s Ondrou a Luckou. Holkám přivezli malou motorku a ty na ní téměř celý den lítaly po padocku. Prožili jsme opět skvělý víkend na okruhu, vylepšili maxima a své zkušenosti opět posunuli kousek dopředu. Bohužel pořadatel těchto výborných závodů na příští rok připravil novinky, které pro nás už byly neúnosné, takže tento závod byl poslední. V zimě jsem se slzou v oku okruhovku prodal a děkuji pořadatelům z ČMN, že závody, které byly stavěny opravdu na tělo široké veřejnosti, opět upravili jen pro pár jedinců, kteří si tento krásný sportovní koníček mohou díky sponzorům dovolit a my obyčejní si budeme zase pořádat ty své velice nebezpečné minizávody v normálním provozu :-(

počítadlo návštěv , stránka změněna: , webmaster